Anasayfa / Dijital Pazarlama Eğitimi / 203 bin TL Maaş ile Facebook Yöneticisi!

203 bin TL Maaş ile Facebook Yöneticisi!

Günümüzde tamamen başlı başlına ayrı bir iş alanı haline gelen sosyal medya yöneticiliğinin ne kadar da önemli bir uzmanlık alanı olduğunu İngiltere Kraliçesi de kanıtlamış oldu. Evet, yanlış duymadınız. Buckingham Sarayı’ndan yapılmış bir açıklamaya göre, Kraliyet ailesi Dijital Etkileşim lideri olarak unvanlandırılan bir pozisyon için Kraliçe’nin sosyal medya hesaplarını yönetebilecek bir profesyonel arayışına girdi.

Dijital Etkileşim Lideri olarak adlandırılan pozisyon için aylık 50 bin pound yani yaklaşık 203 bin Türk lirası maaş verilecek olan işin 33 günü kapsayan yıllık izni de mevcut. Pozisyona kabul edecek profesyonel Dijital Etkileşim Lideri, kraliyet ailesi üyelerinin online dünyada prezentabl görünmelerini ve kullanılan dilin İngiltere monarşisine yakışacak şekilde düzgün ve imla kurallarına uygun olmasını sağlaması gerekiyor. Ayrıca bu kişi, devlet ziyaretini, ödül törenini ya da benzeri bir etkinliği dijital mecralarda yansıtırken ilgili kanalların da sürekli kişilerle etkileşim içerisinde olmasını sağlaması gerekecek.

Hakkında bilisimegitim

Ayrıca Kontrol Edin

google ads nedir

Google Adwords Nedir? Google Ads Nasıl Öğrenilir?

Sosyal medyanın ve internetin hayatımıza girmesiyle beraber pazarlama ve reklam anlayışı oldukça farklı boyutlara ulaşmıştır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonEğitimler İçin Arayın!