DMCA.com Protection Status En İyi 10 Video İndirme Programı 2019 | Bilişim Eğitim Merkezi
Anasayfa / Genel / En İyi 10 Video İndirme Programı

En İyi 10 Video İndirme Programı

Videolar artık fotoğraflardan daha önemli hale geldi. Kısa veya uzun fark etmez pek çok konu hakkında videolardan faydalanıyoruz. Bir konu hakkında bilgi edinmek için de videolara ihtiyaç duyuyoruz eğlenmek için de… İnternetten film ve dizi izlemek ise bu çağın en önemli eğlence araçları arasında yer alıyor. Hal böyleyken video indirme programlarının da önemi artıyor. İşte en iyi 10 video indirme programı!

Bilgisayar, tablet ve cep telefonları hayatımızın en önemli eşyaları arasında yer alıyor. Bu eşyaları iletişim, iş ve eğitim amaçlı kullanmanın yanında sosyal yaşamda da çok sık kullanıyoruz. Hatta bunlar olmadan eğlenemiyoruz dersek, abartmış sayılmayız. İşte tam da bu noktada videolar hayatın önemli bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Herhangi bir internet sitesinde izlediğiniz bir videoyu indirmek isteyebilirsiniz ancak bu siteler size video indirme seçeneği sunmuyorlar. Videoları indirebilmek için başka uygulamalara veya eklentilere ihtiyaç duyacağınızı bilmelisiniz. Geçmişte yalnızca bilgisayarları kapsayan bu eklentiler, artık akıllı telefonları ve tabletleri de kapsıyor. Ücretli ve ücretsiz olarak farklı programlar olduğunun da altını çizelim. Peki, bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizde video indirmek için kullanılabileceğiniz en iyi video indirme programları hangileri, biliyor musunuz? İşte cevapları!

 

 İşte En İyi Video İndirme Programları

Internet Download Manager

Özellikle bilgisayarınıza video indirmek istiyorsanız bu programı tercih edebilirsiniz. Çünkü en çok kullanılan uygulamalardan biri bu… Web tarayıcılarına entegre bir araç olan IDM’nin ücretli ya da ücretsiz sürümünü kullanarak YouTube ve diğer sitelerden rahatlıkla video indirilebiliyor. İndirme işleminiz bittikten sonra kurulumu tamamlayın ve video indirmek için kullanmak istediğiniz tarayıcınızı yeniden başlatın. Ardından indirmek istediğiniz videonun bulunduğu sayfayı açın. Videonun sağ üst kısmındaki “download this video” yazısına tıklayın. Karşınıza bir liste çıkacak bu listeden hangi kalitede indirmek istediğinizi seçin. Son olarak “start download” yazısına tıklamanız yeterli.

 

Any Video Converter

Bilgisayara indirilebilen bir başka başarılı video indirme programı ise Any Video Converter. Hem YouTube ve Tubidy gibi platformlarda izlediğiniz videoları indirmenize hem de onları dilediğiniz dosya biçimlerine dönüştürmenize imkan veren bu program tüm video formatlarını desteklemesiyle de tercih sebebi oluyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu programda videoyu indirmek için tıkladığınızda bir süre beklemeniz gerekiyor. Video tamamen yüklendikten sonra indirdiğiniz videoyu izleyebilirsiniz.

 

aTube Catcher


aTube Catcher,
Windows işletim sistemi üzerinden herhangi bir tarayıcıyla entegrasyon kurmadan ücretsiz olarak yüklenebilen ve tek başına YouTube, Tubidy gibi sitelerden video indirmeye olanak tanıyor. Son derece popüler bir program olan aTube Catcher ile indirme işleminin bitmesiyle birlikte internet bağlantısına ihtiyaç duymadan videonuzu izleyebiliyorsunuz.

 

VideoGet

VideoGet, bir tarayıcı eklentisi olmayan, kendi programı üzerinden YouTube, Tubity ve diğer sitelerden ücretsiz video indirme hizmeti veren bir program olarak oldukça popüler. Bu programda da indirme işlemi tamamlandıktan sonra internet bağlantısına gerek duyulmuyor ve video rahatlıkla izlenebiliyor.

 

Freemake Video Downloader

Ücretsiz olarak video indirebileceğiniz uygulamalardan biri de Freemake Video Downloader. Bu uygulamada da diğerlerinde olduğu gibi videonun linkini programdaki alana yapıştırarak indirme işlemini başlatabiliyorsunuz.

 

TubeMate

Android işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza video indirmenize yardımcı olacak uygulamalardan biri TubeMate. Kurulumunu gerçekleştirdikten sonra YouTube ya da uygulamanın desteklediği diğer web sitelerinden istediğiniz videoyu indirim izlemeye başlayabiliyorsunuz.

 

Keepvid

Android cihazlar için bir başka program da hızlı bir indirme deneyimi sunan Keepvid. Programı bir diğer önemli özelliği ise 27 farklı video sitesine destek veriyor olması. Aynı zamanda 4K çözünürlüğe kadar videoları bu programla indirebileceğinizin da altını çizelim.

 

YT3 Video Downloader

Son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan YT3 Video Downloader, YouTube’dan MP3 veya MP4 formatında videoları ücretsiz olarak indirmenizi sağlıyor.  Bu programda istediğiniz videoları aratarak bulduktan sonra ister MP3 ister MP4 formatında indirebiliyorsunuz ve daha sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymadan izleyebiliyorsunuz.

 

Video Downloader Lite

iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz video indirme uygulamaları arasında ilk sırada Video Downloader Lite’ı öneriyoruz. YouTube başta olmak üzere pek çok web sitesindeki videoyu bu program sayesinde doğrudan cihazınıza indirebiliyorsunuz.

 

Total Downloader

iOS’u destekleyen bir başka video indirme programı ise Total Downloader. YouTube, Tubidy gibi pek çok site üzerinden ücretsiz video indirebilir ve açabilirsiniz.

Diğer Yazıları İncelemek İster Misiniz?

En İyi Ücretsiz 5 VPN Programı

İyi Ücretsiz Photoshop Programları

En İyi Slayt Yapma Programları Nelerdir?

Hakkında bilisimegitim

Ayrıca Kontrol Edin

ücretsiz vpn programı nelerdir

En İyi Ücretsiz 5 VPN Programı

Özellikle internet erişiminin engellendiği dönemlerde sıkça duyduğumuz bir terim, VPN. Hatta pek çok kişi ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğitimler İçin Arayın!