Anasayfa / Teknik Eğitimler / Office 2016 ile Gelen Yenilikler

Office 2016 ile Gelen Yenilikler

Microsoft, en çok beklenen ürünlerinden biri olan Office 2016’yı piyasaya sundu. Dünya çapında 1.2 milyon insanın kullandığı öngörülen Office, 3 yıl aradan sonra yeni projesiyle artık kullanıma hazır halde. Office 2016 uygulamalarıyla en iyi çalışma şeklinizi ortaya koyun. Yeni office 2016 ile gelen yenilikler işleri daha kısa bir zamanda tamamlamanıza, daha verimli çalışmanıza, diğer kullanıcılarla ortak işler yapmanıza ve belgelerinizi rahatlıkla yanınızda taşımanıza yardımcı olur.

Birlikte yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

     Office 2016, belgeleri arkadaşlarınızla paylaşmayı ve başka kullanıcılarla aynı anda çalışmanızı kolaylaştırır. OneNote, PowerPoint ve Word’deki birlikte yazma özelliğiyle diğer kullanıcıların neler yaptığından haberdar olun. Ekip içi çalışmalarda kontrol elinizde olsun. Geliştirilmiş Office 2016 ile gelen yeniliklerde düzenleme işlemi sırasında belgelerinizin anlık görüntülerine rahatça ulaşın. Belgenizi tek bir düğmeye basarak paylaşın. Outlook uygulamasında çıkmadan OneDrive’dan istediğiniz dosyaları ekleyebilir ve izin alma işlemlerini otomatik olan yapılandırabilirsiniz. Tüm cihazlarınızda Windows, Apple, Android telefon ve tabletlerinizde bu uygulamayı kullanabilir istediğiniz yerde ve zamanda belgelerinizi gözden geçirip sunabilirsiniz.

Sizler için Office

     Göster özelliğine PowerPoint, Excel ve Word dosyalarınızdan nereye gitmek istediğinizi söyleyin, anında sizi yönlendirsin. Akıllı arama sayesinde bulunduğunuz belge içinden hiç çıkmadan, belgede vurgulamak istediğiniz terimler ve diğer bağlantılar ayağınıza gelsin. Tek bir tıkla tahmin işlevi devreye girer, geçmiş zamanlardaki verileriniz hızlıca gelecekteki eğilimlere yönelik analizler oluşturur.

Her zaman yanınızda

İsterseniz yürüyüş yapmak için gittiğiniz dağlık bir alanda, isterseniz evinizin bahçesinde, isterseniz iş yerinizde tüm cihazlarınızla aileniz, arkadaşlarınız veya çalışma arkadaşlarınızla belgelerinizi paylaşın. Dokunmatik kullanım Office 2016 ile gelen yenilikler arasında en göze çarpan. Belgelerinizi yakınlaştırmak, düzenlemek ve gezinmek için dokunmatik ekranı kullanın. Dijital mürekkep yardımıyla açıklamalar yazın, notlar alın. Office uygulamaları bıraktığınız yerden devam ettiği için bulut depolama alanınıza kolayca ve hızlıca kaydedin, hiçbir şey kaçırmadan ve kaybetmeden diğer cihazlardan kullanım kolaylığına sahip olun.

Office 2016 ile Windows 10’un mükemmel uyumu ile işlerinizi tamamlamanın keyfine varın. Bir kez “hello” diye seslenmeniz Windows bilgisayarınızda Office programı açmanızı oldukça kolaylaştıracaktır. Windows 10 üzerindeki Office uygulamaları dokunmatik özelliğe sahiptir. Bu sayede işlerinizi daha hızlı ve kontrollü yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda yeni işletim sistemiyle görücüye çıkan Microsoft, sunum hazırlama uygulaması olan Sway uygulamasını da Office 2016’nın içinde bulunduruyor.

Office 365 uygulamasının esnek abonelik planlamasını kendinize uygun şekilde belirleyin. Bireysel planlarınız ya da ailecek kullanabileceğiniz size uygun bir planlamayı seçin. Office 365, Mac’te ve PC’de kullanabilen bütün uygulamaları içerir. PowerPoint, Excel, Word, OneNote ve Outlook gibi… Aynı zamanda Excel uygulaması içinde kazanç, harcama ve bu harcamaların nerelere yapıldığını görebilir seçilen hisse senetlerinin zaman içinde nasıl bir yol izlediğini kolaylıkla analiz edip karşılaştırma yapabilirsiniz. 1 TB OneDrive bulut depolama alanı ile her yerde ve her cihazda belgelerinizi kaydetmeniz için kolaylık sağlar. Aynı zamanda kullanıcılar Office 365 paketini satın alarak da OneDrive, Skype for Business, Delve ve Yammer gibi kurumsal çalışan uygulamaların tam sürümüne sahip olabilecekler. Office 2016 ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğu her an tüm Office 365 kullanıcıları teknik açıdan eğitimli uzmanlar tarafından her zaman ve her yerde destek alabilirler.

Her zaman güncel kalan Office 2016 uygulaması ister çevrimiçi ister çevrimdışı istediğiniz her ortamda size kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Office programının zengin içeriklerinde her zaman yararlanabilir, yeni gelen güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Hakkında bilisimegitim

Ayrıca Kontrol Edin

archicad nedir

Archicad Nedir?

Archicad, bir mimari tasarım programıdır. Archicad; kullanıcılara mükemmel bir mimari dizayn ve üretkenliği arttırma yeteneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonEğitimler İçin Arayın!